УСК розширюється! Вакансії

prom.ua_managers_needed

Здрастуйте, майбутній Колего!

Навіщо ми набираємо персонал?

Ми прийняли рішення істотно розширити відділ, який укладає угоди з нашими клієнтами. Причому таким чином збільшуємо не кількість, а якісно.

Чим ми займаємося?

Ми відкриваємо інтернет-магазини торговельним компаніям «під ключ». Ми знаємо як відкрити класний продає інтернет-магазин і довести його до прибуткового стану. Ми не шукаємо тих, кому продати! Ми шукаємо кому допомогти розвинути торгівлю в інтернеті!

Як ми це робимо?

Ми підбираємо з уже існуючої бази потенційного клієнта. Знайомимося з ним. Проводимо з ним ділові переговори про співпрацю. Укладаємо договір. І передаємо клієнта в відділ по розвитку e-commerce проектів.

За що ми платимо гроші нашим співробітникам?

Кожен співробітник компанії розуміє свої завдання і цілі. Є частина робіт, які потрібно робити щодня, в певних обсягах. Ці роботи оплачуємо як ставку. Є результати щоденної ефективної роботи – угоди. Це ми оплачуємо як% від продажів. Чесно, докладно і конкретно в цифрах – на співбесіді.

Кого ми хочемо бачити в нашій команді?

Наші співробітники – кваліфіковані фахівці в сфері інтернет-маркетингу. А це означає, що кандидат повинен бути утворений і готовий до захоплюючого вивчення нових навичок і знань. Наш співробітник – порядна працівник! Аферисти, ледарі – це не до нас. Заздалегідь їм вдячні, що обійшли нас стороною! Наші співробітники проводять переговори з десятками директорів, маркетологів, власників бізнесу кожен день. Для цього потрібно володіти грамотної, добре поставленою мовою. Хінді та китайську мови знати не обов’язково, але російською та українською мовами володіти необхідно.

Мета всіх наших колег – досягнення поставлених цілей і отримання позитивних результатів. Ми будемо працювати з тими, хто готовий досягати цілей і необхідних результатів. І головне! Здорове почуття гумору, дозволить зберегти нервову систему в процесі роботи. Тому що робота у нас весела!)

phone Подробиці за телефоном:
+38 093 0208685
+38 095 8219117
+38 067 3320822