СОТА: електронна звітність онлайн у вікні браузера

СОТА :: ex M.Е.Doc Online

  • Переваги роботи у браузеріПрацюйте з будь-якого комп’ютера на ОС Windows у завжди актуальній версії програми. Більше ніяких оновлень, витрат на техніку та її обслуговування. Все, що необхідно, – доступ до Інтернету та ЕЦП!
  • Досвід на варті якості«СОТА» – веб-сервіс від лідера ринку та законодавця стандартів у бухгалтерській звітності та документообігу «M.E.Doc IS». В основі цього революційного рішення – 15-річний досвід роботи у галузі.
  • Виняткові можливостіТільки у «СОТА»: пакетна відправка документів; формування декларації на основі книги доходів; повний цикл створення та обміну первинними документами, автоматична перевірка та ще безліч унікальних функцій.
  • Найкраща ціна на ринкуБеззаперечний лідер у номінації «ціна/якість»! Найбільший перелік функцій, найстабільніша робота та зрозумілість, що дозволяє керувати доходами навіть не бухгалтеру – все це за ціною від 6 грн/місяць!

ЗВІТНІСТЬ ВІД 6 ГРН/МІСЯЦЬ

Купуйте ліцензійний супровід веб-сервісу «СОТА» зараз та отримайте всі можливості за суперціною незалежно від сертифікатів ЕЦП!

310
грн./рік

ФОП

900
грн./рік

Юридична особа платник єдиного податку

1500
грн./рік

Юридична особа платник ПДВ