Система електронного документообігу M.E.Doc

Комп’ютерна програма «M.E.Doc» (My Electronic Document International Standard) – це Ваш найкращий помічник у роботі з усіма типами документів в електронному вигляді: податкові накладні, акти, рахунки і звіти. Це новітній програмний продукт для підприємств різних сфер діяльності та систем оподаткування, створений на основі системи «M.E.Doc», що добре зарекомендувала себе на ринку.

«M.E.Doc» – це:

 • максимальна автоматизація звітності та інших процесів документообігу в рамках однієї програми;
 • захищеність інформації завдяки шифруванню електронним цифровим підписом;
 • контроль процесів документообігу на всіх етапах;
 • зручність і простота у використанні завдяки сучасному зрозумілому інтерфейсу;
 • економія особистого часу і скорочення витрат підприємства;
 • впевненість у відповідності бланків всім вимогам чинного законодавства України та контролюючих органів за рахунок своєчасних оновлень програми;
 • надійність роботи, що забезпечується командою професійних розробників і технічної підтримки;
 • можливість постійного підвищення кваліфікації завдяки навчальним програмам і презентаціям у Вашому офісі;
 • гнучка система знижок і заохочень для постійних користувачів.

Всі документи, створені у програмі «M.E.Doc» і підписані електронним цифровим підписом, є оригіналами документів (Закони України «Про електронний цифровий підпис» № 852-IV від 22.05.2003р. та «Про електронні документи та електронний документообіг» № 851- IV від 22.05.2003р.).

«M.E.Doc» є надійним засобом ЕЦП, що підтверджується експертним висновком Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

«M.E.Doc» має модульну структуру, завдяки чому Ви зможете вибрати ідеальний комплект саме для Вашого підприємства – незалежно від розміру та форми оподаткування.

Модуль «Електронний документообіг»  –  реєстрація податкових накладних в ЄРПН та обмін первинними документами з контрагентами.

Модуль «Звітність» – подача всіх видів звітності в усі контролюючі органи.

Модуль «Корпорація» – консолідація звітності підприємств з розгалуженою структурою.

Модуль «Зарплата» – розрахунок і нарахування заробітної плати співробітників, облік і управління персоналом.

Модуль «Банківські рахунки» – автоматизація повідомлень про відкриття або закриття рахунків.

«M.E.Doc Online» – веб-сервіс для подання звітності юридичними та фізичними особами-підприємцями на єдиній системі оподаткування.

Комфорт користувачів при роботі з програмою надзвичайно важливий для нас. Тому ми зробили все, щоб Ваші питання не залишилися без відповіді.

Калькулятор економії при переході на електронний документообіг

Після переходу на електронний документообіг з модулем «Електронний документообіг» Ви зможете раз і назавжди викреслити зі списку регулярних витрат компанії папір для друку документів, послуги пошти чи кур’єра.

Тільки на скороченні витрат паперу невеликий офіс економить від 9 тис. грн, а вигода великих компаній вимірюється сотнями тисяч гривень на рік. Дізнайтеся, скільки заощадить ваша компанія, ввівши лише одну цифру – кількість податкових накладних, що ваша компанія надсилає за місяць!

КАЛЬКУЛЯТОР ЕКОНОМІЇ

Захист інформації

Розробник «M.E.Doc» розуміє, як важливо для Клієнтів бути впевненими в тому, що їхня інформація надійно захищена і не доступна стороннім особам. З самого першого дня роботи комп’ютерної програми ми забезпечуємо захищений електронний документообіг – як з контрагентами, так і з державними органами. Ми зобов’язуємося це робити завжди, щоб кожен користувач нашого програмного забезпечення був переконаний, що

«M.E.Doc» = НАДІЙНІСТЬ

Для вищого ступеня збереження ваших даних у програму «M.E.Doc» вбудовано засіб криптографічного захисту «Надійний засіб електронного цифрового підпису», який пройшов державну експертизу в сфері криптографічного захисту інформації і повністю відповідає вимогам законодавства.

Ви завжди можете бути впевнені в юридичній значимості, цілісності та авторстві документа – за це відповідає технологія електронного цифрового підпису (ЕЦП). «M.E.Doc» підтримує роботу з сертифікатами електронного цифрового підпису більшості працюючих в Україні акредитованих центрів сертифікації ключів. ЕЦП формується і перевіряється відповідно до державного стандарту ДСТУ 4145-2002. Формат підписаних документів відповідає вимогам наказу Міністерства юстиції України № 1236/5/453 від 20.08.2012 р.

Конфіденційність інформації при обміні електронними документами забезпечується їх шифруванням за допомогою криптографічного алгоритму, затвердженого державою (ДСТУ ГОСТ 28147: 2009). Формат зашифрованих повідомлень відповідає вимогам наказу Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації № 739 від 18.12.2012 р Відповідно до цього наказу для шифрування інформації використовується свій окремий сертифікат відкритого ключа шифрування, який не використовується для накладання електронного цифрового підпису.

Алгоритми та формати, реалізовані в програмному комплексі «Надійний засіб електронного цифрового підпісу», відповідають державним стандартам і технічним вимогам, що підтверджується експертним висновком Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації № 05/02 / 02-2601 від 17.07.2014 р.

При відправці до державних органів (наприклад, до Державної фіскальної служби) підписаний і зашифрований електронний документ упаковується в транспортний контейнер, формат якого затверджено відповідним наказом державного органу-одержувача (Наказ ДПА України от 12.07.10 № 499).

СДО – наша особлива розробка для Вашого комфорту

Як і всі наші додаткові розробки, сервер електронного документообігу (СДО) створювався для того, щоб Ви отримували ще більше комфорту під час роботи в програмі. Це спеціальний сервер, який служить для прискорення процесу обміну документами між користувачами програми «M.E.Doc IS». Крім цього СДО пропонує такі вигоди:

 • Аутентифікація контрагента тільки по унікальному поєднанню полів ЄДРПОУ + код філії.
 • Доступ до документів можливий тільки після входу в систему з чинним сертифікатом ЕЦП.
 • Не потрібно знати електронну пошту контрагента.
 • Не потрібно зв’язуватися з контрагентом для передачі документа.
 • Документ доставляється автоматично на прийомі пошти в програмі.
 • При зміні електронного ящика не потрібно нікого повідомляти, сервер самостійно знає, кому потрібно віддати документ при запиті.

«M.E.Doc IS» зв’язується з сервером документообігу (СДО) по двох каналах зв’язку: HTTP або e-mail. Спосіб роботи змінюється автоматично залежно від поточних можливостей доступу програми до мережі Internet. Пріоритетним є пряме з’єднання (HTTP), так як воно є гарантованим способом доставки документа. Якщо кореспонденція надсилається поштою, то вона проходить велику кількість проміжних серверів різних власників, кожен з них може припинити процес доставки (лист може бути видалено як спам або втрачено при регламентних роботах поштових серверів).

При використанні прямого з’єднання програма відправника підключається безпосередньо до СДО і передає туди зашифрований документ. Відправник отримає повідомлення про те, що документ відправлено, а сам документ набуває відповідний статус – «Відправлено», після чого «M.E.Doc IS» відключається від СДО. Одержувачу приходить повідомлення, що його очікує документ на СДО, і він забирає його з сервера в свою програму і розшифровує на свої сертифікати ЕЦП.

Як бачите, схема документообігу через СДО проста і зрозуміла. Вона спрощує процедуру доставки документа Вашому контрагенту, виключає можливість перехоплення та/або розшифровки третіми особами.

Увага! Власники сервера і співробітники компанії-розробника не мають доступу до документів на СДО. Вони можуть бути розшифровані і прочитані тільки одержувачем, на сертифікат якого ці документи були зашифровані.

Формати документів

Незмінно підтверджуючи статус лідера ринку та імідж надійного розробника ПЗ для бухгалтерської звітності, творці «M.E.Doc IS» уважно стежать за відповідністю форматів документів, що створюються і передаються за допомогою програми, офіційним нормам. Так, всі регламентовані і не регламентовані документи, зокрема податкові накладні та розрахунок коригування, відправляються контрагенту у форматі, затвердженому відповідним наказом ДФС (Наказ Міндоходів від 29.11.13 № 729 «Про затвердження Формату (стандарту) електронного документа звітності суб’єктів господарювання та Опису довідників, що публікуються з Форматом (стандартом) електронного документа звітності суб’єктів господарювання»).

Документи підписуються згідно із законодавством та вкладаються в додатковий транспортний контейнер, створений на основі транспортного контейнера ДФС для зручності роботи користувачів в програмі.

Транспортний контейнер прикріплює до документа додаткову інформацію, що дозволяє користувачем «M.E.Doc IS» отримати такі переваги:

 • Графічне зображення факсимільних підписів.
 • Передача квитанцій про реєстрацію документа в ДФС з ЕЦП ДФС.
 • Передача реєстраційного номера документа.
 • Можливість ведення електронного документообігу структурними підрозділами організацій.
 • Відсутність потреби знати електронну адресу контрагента для отримання ним документів.

Цей контейнер в свою чергу підписується ЕЦП відправника, шифрується на сертифікат відкритого ключа шифрування контрагента і відправляється на СДО, звідки його забирає одержувач . У разі роботи з негативними розрахунками коригуваннями одержувач додатково підписує своїм ЕЦП отриманий незмінений документ у форматі ГФС з ЕЦП відправника.

Зверніть увагу: при отриманні документів (податкових накладних та розрахунків коригування) з ГФС підпис контролюючого органу накладається поверх вже накладеної підпису відправника. Саме ця послідовність дій гарантує, що документ, який Ви отримуєте або відправляєте, не змінювався і не відкривався, а також має всі необхідні підписи.

Безумовною перевагою електронного документообігу в комп’ютерній програмі «M.E.Doc IS» є не тільки використання актуальних форматів, затверджених державою, а й наявність додаткових доробок, створених для комфорту користувачів.

Найменування модуля комп’ютерної програми «M.E.Doc» Термін дії Вартість, грн.
МОДУЛЬ «M.E.Doc ЗВІТНІСТЬ»
КОМП’ЮТЕРНА ПРОГРАМА ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ Локальна версія Мережева версія
Постачання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп’ютерної програми «M.E.Doc» Модуль «M.E.Doc Звітність» з правом використання на квартал, півроку, рік. Акція Квартал 485 685
Півроку 855 1095
Рік 1 500 1 800
Постачання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп’ютерної програми «M.E.Doc» Модуль «M.E.Doc Звітність» з правом використання на квартал, півроку, рік Квартал 600 800
Півроку 1 020 1 210
Рік 1 700 2 000
Постачання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп’ютерної програми «M.E.Doc» Модуль «M.E.Doc Звітність» юридичній особі, яка не є платником ПДВ з правом використання на рік. Акція Рік 900 1200
Постачання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп’ютерної програми «M.E.Doc» Модуль «M.E.Doc Звітність» юридичній особі, яка не є платником ПДВ з правом використання на рік Рік 1 100 1 400
Постачання компоненти комп’ютерної програми «M.E.Doc» модуль «M.E.Doc Звітність»  при переході на повний комплект бланків з правом використання на місяць місяць 60
Постачання компоненти надійного засобу ЕЦП комп’ютерної програми «M.E.Doc» модуль «M.E.Doc Звітність» одноразово 350
Постачання компоненти комп’ютерної програми «M.E.Doc» модуль «M.E.Doc Звітність»  переходу з локальної на мережеву версію одноразово 300
Постачання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп’ютерної програми “M.E.Doc” для звітності в Центр медицинської статистики МОЗ з правом використання на рік Рік 240
КОМП’ЮТЕРНА ПРОГРАМА ДЛЯ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ ПІДПРИЄМЦЯ Локальна версія Мережева версія
Постачання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп’ютерної програми «M.E.Doc» Модуль «M.E.Doc Звітність» (для ФОП) з правом використання на рік. Акція Рік 310 510
Постачання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп’ютерної програми «M.E.Doc» Модуль «M.E.Doc Звітність» (для ФОП) з правом використання на рік Рік 410 610
Постачання компоненти комп’ютерної  програми «M.E.Doc» Модуль «M.E.Doc Звітність» переходу з локальної на мережеву версію одноразово 200
Постачання компоненти надійного засобу ЕЦП комп’ютерної програми «M.E.Doc» Модуль «M.E.Doc Звітність» (для ФОП) одноразово 100
МОДУЛЬ «M.E.Doc КОРПОРАЦІЯ» Локальна версія Мережева версія
Постачання примірника та пакетів оновлень (компонент)  комп’ютерної програми «M.E.Doc» Модуль «M.E.Doc Корпорація» з правом використання на рік. Акція Рік 1 700 2 000
Постачання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп’ютерної програми «M.E.Doc» Модуль «M.E.Doc Корпорація» з правом використання на рік Рік 1 900 2 200
Постачання компоненти надійного засобу ЕЦП комп’ютерної програми «M.E.Doc» Модуль «M.E.Doc Корпорація» одноразово 350
Постачання компоненти «КОНСОЛІДАЦІЯ» ** комп’ютерної  програми «M.E.Doc» Модуль «M.E.Doc  Корпорація» Рік 200
МОДУЛЬ «M.E.Doc ЗАРПЛАТА» Вартість, грн.
Постачання примірника та пакетів оновлень (компонент)  комп’ютерної програми «M.E.Doc» Модуль «M.E.Doc  Зарплата» з правом використання на рік Рік 850
МОДУЛЬ «M.E.Doc ЕЛЕКТРОНИЙ ДОКУМЕНТООБІГ» Вартість, грн.
Постачання примірника та пакетів оновлень (компонент)  комп’ютерної програми «M.E.Doc» Модуль «M.E.Doc  Електронний документообіг» (базовий) з правом використання на рік. Акція Рік 500
Постачання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп’ютерної програми «M.E.Doc» Модуль «M.E.Doc  Електронний документообіг» (базовий) з правом використання на рік Рік 700
Постачання примірника та пакетів оновлень (компонент)  комп’ютерної програми «M.E.Doc» Модуль «M.E.Doc  Електронний документообіг» (базовий) з правом використання на місяць. Акция Місяць 42
Постачання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп’ютерної програми «M.E.Doc» Модуль «M.E.Doc  Електронний документообіг» (базовий) з правом використання на місяць Місяць 59
Постачання примірника та пакетів оновлень (компонент)  комп’ютерної програми «M.E.Doc» Модуль «M.E.Doc  Електронний документообіг» (розширений) з правом використання на рік. Акція Рік 2500
Постачання примірника та пакетів оновлень (компонент)  комп’ютерної програми «M.E.Doc» Модуль «M.E.Doc  Електронний документообіг» (розширений) з правом використання на рік Рік 2700
Постачання примірника та пакетів оновлень (компонент)  комп’ютерної програми «M.E.Doc» Модуль Електронний документообіг (розширений) з правом використання на місяць. Акція Місяць 209
Постачання примірника та пакетів оновлень (компонент)  комп’ютерної програми «M.E.Doc» Модуль Електронний документообіг (розширений) з правом використання на місяць Місяць 225
Постачання компоненти комп’ютерної програми «M.E.Doc» Модуль Електронний документообіг перехід з базової на розширену версію Рік 2000
Постачання примірника та пакетів оновлень (компонент)  комп’ютерної програми «M.E.Doc» Модуль Електронний документообіг (розширений) з правом використання на місяць Місяць 167
Постачання компоненти надійного засобу ЕЦП комп’ютерної програми «M.E.Doc» Модуль Електронний документообіг (базовий) одноразово 250
Постачання компоненти надійного засобу ЕЦП комп’ютерної програми «M.E.Doc» Модуль Електронний документообіг (розширений) одноразово 250
МОДУЛЬ «M.E.Doc БАНКІВСЬКІ РАХУНКИ» Вартість, грн.
Постачання примірника та пакетів оновлень (компонент)  комп’ютерної програми «M.E.Doc» Модуль «M.E.Doc  Банківські рахунки» з правом використання на  рік. Акція Рік 1 000
Постачання примірника та пакетів оновлень (компонент)  комп’ютерної програми «M.E.Doc» Модуль «M.E.Doc  Банківські рахунки» з правом використання на рік Рік 1 240
Постачання компоненти надійного засобу ЕЦП комп’ютерної програми «M.E.Doc» Модуль «M.E.Doc  Банківські рахунки» одноразово 260
КОМПОНЕНТ КОМП’ЮТЕРНОЇ ПРОГРАМИ «M.E.Doc» З ПОСИЛЕНИМ АПАРАТНИМ ЗАХИСТОМ Вартість, грн.
Постачання компоненти  комп’ютерної програми «M.E.Doc» з посиленим апаратним захистом одноразово         400

АКЦІЯ – ПОСТАЧАННЯ ПРИМІРНИКА ТА ПАКЕТІВ ОНОВЛЕНЬ (КОМПОНЕНТ) КОМП’ЮТЕРНОЇ ПРОГРАМИ «M.E.DOC» ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ СЕРТИФІКАТІВ АЦСК «УКРАЇНА»

 

*    МОДУЛЬ «M.E.Doc КОРПОРАЦІЯ» ДЛЯ ГОЛОВНОЇ УСТАНОВИ

**  не входить до основного пакету та сплачується додатково за кожну філію (при наявності у філій  комп’ютерної програми «M.E.Doc»)

У РАЗІ ПЕРВИННОЇ РЕЄСТРАЦІЇ КОРИСТУВАЧА ДО ВАРТОСТІ РОЗМІРУ ПЛАТИ ВКЛЮЧАЄТЬСЯ 2 ГРН.00 КОП.