Інформаційно-технологічний супровід для 1С:Підприємство 8

Інформаційно-технологічний супровід (ІТС) – це регулярний супровід, що включає комплекс послуг та сервісів підтримки користувачів систем автоматизації.

Наша компанія професійно спеціалізується на наданні широкого спектру послуг із впровадження та комплексної підтримки продуктів «1С:Підприємство».

Договір супроводу дозволить оперативно, зокрема, у режимі віддаленого доступу, вирішувати будь-які термінові питання стосовно роботи з 1С:Підприємство. За допомогою багатоканального телефону, електронної пошти або безкоштовного зв’язку через Інтернет співробітник Вашої організації зможе зв’язатися з нашим кваліфікованим фахівцем супроводу 1С:Підприємство, який виявить і виправить помилку, що виникла, або дасть пораду щодо її усунення.

Очевидна перевага співпраці з нами – для вирішення будь-яких Ваших задач задіяна команда професіоналів, що гарантує результати відповідної якості обслуговування на будь-якому етапі. Допомогу Вам завжди готові надати сертифіковані фахівці.

Що Ви отримуєте по договору регулярного супроводу

Ваша інформаційна база завжди оновлена і відповідає законодавству.

На будь-яке питання стосовно роботи програми, організації та ведення обліку в 1С:Підприємство ви отримуєте швидку і якісну відповідь.

Ви можете отримувати всі послуги із супроводу програми віддалено, економлячи свій час та кошти.

Ви завжди будете в курсі останніх змін законодавства та знайдете відповіді на всі актуальні питання щодо ведення обліку в 1С:Підприємство завдяки інформаційно-методичним матеріалам на сайті its.1c.ua.

«Українська Софтверна Компанія» пропонує два види супроводу

ІТС:Техно і ІТС:Проф

Вартість договору, грн (включає в себе оновлення незмінених конфігурацій, консультації в офісі Замовника, а також доступ до сайту технічної підтримки і можливість здавати звіти безпосередньо до контролюючих органів, не проводячи їх вивантаження з програми «1С:Підприємство» і завантаження в інше програмне забезпечення).

Варіант договору 3 міс. 6 міс. 12 міс.
ІТС ПРОФ 1800 грн. 3450 грн. 6450 грн.
ІТС ТЕХНО 2400 грн. 4500 грн.

Абонентський супровід

Тариф «Комплексний» (Обслуговування змінених конфігурацій) – включає в себе від двох мінімальних виїздів в місяць: оновлення налаштованих конфігурацій, супровід, закріплення спеціаліста для організації, надання можливості отримання оновлень через Інтернет, а також договір з ІТС і можливість завантажувати для «1С:Підприємство 8» оновлення програм з сайту технічної підтримки, надання знижок.

Термін договору 3 міс. 6 міс. 12 міс.
Сума передоплати, грн 2550 грн. 5000 грн. 9900 грн.

Абонентський супровід крім ІТС включає в себе додаткові години роботи фахівця, а також супровід змінених конфігурацій і безкоштовну лінію консультацій тривалість якої становить 30 хвилин в день.

Укладаючи договір ІТС, кожен користувач програм «1С:Підприємство»:

  1. буде впевнений у легальності отриманих оновлень програмних продуктів «1С:Підприємство»;
  2. отримає можливість використовувати всі знання і досвід, накопичені методистами та експертами «1С:Підприємство» в сфері бухгалтерського обліку, оподаткування, кадрового обліку;
  3. навчиться ефективно працювати в програмах «1С:Підприємство», максимально використовуючи потужний функціонал, закладений розробниками в систему «1С:Підприємство»;
  4. буде в курсі змін законодавства та їх відображення в програмах «1С:Підприємство»;
  5. зможе отримати персональну консультацію у провідних експертів, аудиторів, методистів і розробників «1С:Підприємство» і партнерів;
  6. буде отримувати кваліфіковану допомогу по установці, оновленню програм та підключення всіх інформаційних ресурсів «1С:Підприємство».

Переваги СЕЗ: можливість здавати звіти не проводячи витяг файлів з програми «1С:Підприємство» і завантаження їх в іншу, автоматичне заповнення форм звітності.

Консультації стосовно «1С:Підприємство»:

+38 (050) 423-36-63
+38 (093) 723-62-23
м. Луцьк, вул. Дубнівська, 15
igor.zatsarin@gmail.com
Menu
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!