1С:Підприємство. Зарплата та управління персоналом

Програма “1С:Підприємство. Зарплата та управління персоналом” – це потужний інструмент для реалізації кадрової політики підприємства, а також автоматизації різних служб підприємства, починаючи від служби управління персоналом і лінійних керівників до працівників бухгалтерії. З метою ведення бухгалтерського обліку забезпечена спільна робота прикладного рішення «Зарплата і Управління Персоналом 8 для України» з програмою «Бухгалтерія 8 для України».

Залиште свої контакти, і менеджер зв'яжеться з Вами для з'ясування всіх деталей

Поля позначені (*), обов'язкові для заповнення

Можливості

Управління фінансовою мотивацією персоналу

Кадровий облік і аналіз кадрового складу

Розрахунок зарплати працівників

Управління грошовими розрахунками з персоналом, включаючи депонування

Розрахунок і виплата податків і внесків з фонду оплати праці

Відображення нарахованої зарплати і податків у витратах підприємства

Програма дозволяє паралельно проводити і регламентований, і управлінський облік зарплати. При цьому управлінський облік проводиться в цілому по підприємству, а регламентований – окремо для кожної організації.

Облік кадрів і аналіз кадрового складу

Передбачено зберігання особистих та службових даних працівників підприємства. Для аналізу інформації щодо кадрового складу підприємства можлива побудова списків працівників, а також різних звітів про рух кадрів організації, статистику кадрів організації і т.д.

Розрахунок і облік зарплати

Реалізовані основні форми оплати праці, які використовуються на госпрозрахункових підприємствах: погодинна (із використанням місячних, денних і погодинних тарифних ставок) і договірна форма оплати праці, а також їх варіанти – почасово-преміальна і договірно-преміальна форма оплати праці.

Для реалізації обліку використання робочого часу призначені різні графіки роботи, реалізована можливість введення детальних і/чи звідних табелів обліку робочого часу.

Трудові відносини, кадрове діловодство

Конфігурація “1С:Підприємство. Зарплата та управління персоналом” підтримує ведення штатного розпису організації із можливістю уточнення різних видів тарифних ставок, довільної кількості надбавок, додаткової інформації про штатні одиниці та формує всю необхідну звітність.

Автоматично створюються друковані форми:
  • прийом на роботу (форма П-1);
  • оформлення трудових договорів;
  • кадрові переміщення працівників (форма П-5);
  • звільнення із організації (форма П-8);
  • П-2 «Особиста картка»;
  • накази про надання відпустки працівникам (форми П-6 і П-7).

Консультації стосовно «1С:Підприємство»:

+38 (050) 423-36-63
м. Луцьк, вул. Дубнівська, 15
igor.zatsarin@gmail.com
Menu
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!