Впровадження та налаштування 1С:Підприємство

Вимоги до системи обліку відрізняються від клієнта до клієнта, в залежності від сформованих бізнес-процесів, тому ми дотримуємося індивідуального підходу при роботі з нашими клієнтами і завжди прагнемо допомогти сформулювати, виявити і вирішити завдання, щоб побудувати систему, яка б задовольняла саме Ваші потреби.

Процес впровадження і налаштування системи «1С:Підприємство» складається з наступних етапів, які можуть виконуватися як все послідовно, так і вибірково, залежно від Ваших потреб.

Етапи впровадження і налаштування «1С:Підприємство»

Консультація або експрес-обстеження

Залежно від масштабу автоматизації системи, ми можемо проконсультувати Вас на предмет вибору необхідного програмного продукту, дізнавшись Ваші потреби та індивідуальні особливості бізнес-системи. Або ж, якщо масштаб впровадження виходить за рамки простого впровадження та налаштування, ми можемо запропонувати Вам провести експрес-обстеження, в ході якого будуть виявлені і зафіксовані всі поточні потреби до системи обліку.

Підбір відповідного Вашим потребам програмного продукту «1С:Підприємство»

Пройшовши перший етап і розуміючи Ваші потреби, а також грунтуючись на власному досвіді впровадження, ми підбираємо для Вас програмний продукт, найбільш відповідає Вашим вимогам до системи обліку. На цьому етапі для Вас може бути проведена безкоштовна демонстрація програмного продукту.

Безкоштовне інформаційно-технологічний супровід замовника (ІТС)

Кожен замовник, який купив у нас повну версію будь-якого програмного продукту «1С:Підприємство», отримує безкоштовну інформаційно-технічну підтримку протягом трьох місяців. Ви отримуєте можливість здійснювати дзвінки на лінію консультацій, отримувати оновлення і інші переваги, які допоможуть Вам швидко освоїти нову систему.

Навчання Вашого персоналу роботі з автоматизованою системою обліку «1С:Підприємство»

Ви можете вибрати найбільш зручний для Вас варіант навчання: групове навчання в нашому навчальному центрі, групове навчання у Вас в офісі, індивідуальне навчання. Навчання проводять сертифіковані викладачі та методисти нашого навчального центру.

Доопрацювання та супроводження продуктів «1С:Підприємство»

Якщо з яких-небудь причин функціонал типового продукту не задовольняє Ваші потреби у веденні обліку, ми можемо доопрацювати функціонал під Ваші потреби.

Встановлення «1С:Підприємство» та налаштування

Наші фахівці проводять істановлення програмного продукту і його налаштування.

* У разі якщо потреби в функціоналі системи обліку на тому чи іншому етапі
вимагають більш масштабного проектування системи, в такому випадку є
доцільним перехід на систему «корпоративного проектного впровадження».

ТАРИФИ ПРИ ВИЇЗДІ ФАХІВЦІВ АБО РОБОТІ ВІДДАЛЕННО:

1 година роботи спеціаліста Української софтверної компанії в межах Луцька — 360 грн.

Вартість виїзду фахівця до клієнта за межі міста Луцька обговорюється додатково.

Консультації стосовно «1С:Підприємство»:

+38 (067) 701-77-20
+38 (095) 157-15-15
м. Луцьк, вул. Дубнівська, 15
usc.galina@gmail.com
Menu
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!