Нова технологія не дає дронам дезорієнтуватися, втрачати висоту і падати

droneПри зіткненні з перешкодами або при сильному вітрі квадрокоптери можуть втрачати орієнтацію й висоту, ба навіть впасти. В університеті Цюріха вирішили цю проблему, використовуючи для стабілізації камеру, гіроскоп, далекомір і чіп смартфона для виконання всіх необхідних обчислень. При цьому система працює без застосування GPS.

Далекомір постійно вимірює висоту дрона над поверхнею і в випадку короткочасної втрати орієнтації, за допомогою гіроскопа орієнтує пристрій в горизонтальній площині, а за допомогою записаного в пам’яті значення висоти виводить на неї дрон і очікує подальших команд. Ця система стабілізації також дозволяє запускати квадрокоптери простим підкиданням у повітря (дивіться відео).

Наявність камери дозволяє постійно сканувати поверхню під дроном і створювати 3D карту оточення. Це дозволяє в аварійних ситуаціях здійснювати швидку безпечну посадку. Дрон ділить всю область навколо себе на три категорії: небезпечну, безпечну, і обрану точку для посадки, і в будь-який момент може швидко, не чіпаючи перешкод і навіть при виході з ладу інших датчиків, здійснити приземлення.

, , ,

Схожі публікації

Selected Grid Layout is not found. Check the element settings.
Menu
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!