Доопрацювання BAS та інших систем автоматизації бізнесу

Якщо сформовані на Вашому підприємстві бізнес-процеси необхідно відображати в обліковій системі, а типовий функціонал програмних продуктів BAS та інших систем автоматизації бізнесу в повному обсязі покриває такі потреби, у Вас є можливість доопрацювати функціонал під Ваші потреби.

Наш штат сертифікованих фахівців BAS та інших систем автоматизації бізнесу має великий досвід в доопрацюванні типового функціоналу. Тому доопрацювання від Ускаінской софтверної компанії – це пошук оптимального рішення, заснований на досвіді минулих впроваджень і високої кваліфікації наших фахівців.

Вибір технології зміни функціоналу Вашої системи (доопрацювання) залежить від масштабу необхідних змін і термінів їх реалізації. Ми практикуємо дві технології доопрацювання: технологія стандартного впровадження і технологія малих проектів.

Технологія стандартного впровадження

Даний вид впровадження підходить для оперативного вирішення окремих завдань з доопрацювання програм BAS та інших систем автоматизації бізнесу.

Ви маєте можливість викликати фахівця і в ході обговорення визначити які роботи необхідно виконати для приведення системи обліку у відповідність до Ваших потреб.

Переваги впровадження за технологією стандартного впровадження:

Висока швидкість прийняття рішень

Оперативне виконання завдань

Витрати розподілені в часі в залежності від ходу виконання робіт

Невеликий бюджет

Дана технологія доцільна в застосуванні, коли кількість внесених змін невелика, існують чіткі завдання, що вимагають оперативного вирішення.

При технології стандартного впровадження вартість робіт розраховується, виходячи з кількості годин робіт фахівця.

Технологія малих проектів

Найчастіше дана технологія застосовується при первинному впровадженні програм BAS та інших систем автоматизації бізнесу на підприємстві й споконвічне рішенні про необхідність доопрацювання типового функціоналу. Але має місце бути також ситуація, коли на підприємстві в силу змінених бізнес-процесів потрібно масштабна зміна системи, що включає завдання з різних областей обліку. У таких випадках доопрацювання окремих завдань може бути недоцільна, так як необхідний загальний погляд на систему і комплексне доопрацювання узгоджених завдань. У такому випадку доцільніше впровадження малого проекту з доопрацювання системи.

Переваги впровадження за технологією малих проектів:

Комплексний підхід до доопрацювання системи

Чітке розуміння очікуваного результату

Формування термінів і вартості робіт до початку фінансування проекту

Гарантії досягнення результату, зафіксовані документально

ТАРИФИ ПРИ ВИЇЗДІ ФАХІВЦІВ АБО РОБОТІ ВІДДАЛЕННО:

1 година роботи спеціаліста Української софтверної компанії в межах Луцька — 360 грн.

Вартість виїзду фахівця до клієнта за межі міста Луцька обговорюється додатково.

Консультації стосовно BAS та інших систем автоматизації бізнесу:

+38 (050) 423-36-63
+38 (093) 723-62-23
м. Луцьк, вул. Дубнівська, 15
igor.zatsarin@gmail.com
Меню
Заказать звонок
+
Жду звонка!