Паб «Баварія Хаус»

Це чудовий заклад, який прийдеться до смаку усім любителям весело провести час у чималій компанії друзів. Високий рівень сервісу, великий вибір страв української та європейської кухні, приємна невимушена атмосфера, уважний персонал та неймовірно широкий вибір пива. Такі поєднання зробили заклад доволі популярним й допомогли завоювати прихильність навіть найвибагливіших клієнтів.

Масштаби закладу доволі просторі, адже у головному залі одночасно може розміститися до 200 чоловік, що дозволяє відсвяткувати тут будь-яку подію: день народження, корпоратив, юбілей, тематичну вечірку, тощо.

Однак у зв’язку із великим потоком відвідувачів, у закладі виникали проблеми швидкого обслуговування клієнтів й ведення звітності, що призводило до додаткового навантаження на обслуговуючий та керуючий персонал.

Вирішити це питання допомогли спеціалісти «Української Софтверної Компанії», які провели ряд робіт по автоматизації роботи закладу. Таким чином заклад було обладнано сучасною комп’ютерною технікою, створено бек-офіс та два робочих місця для бармена й офіціанта, впроваджено систему знижок, а також картки постійних клієнтів. Використані методи допомогли вивести заклад на якісно новий рівень:

  • успішно впроваджено ряд маркетингових стратегій;
  • зменшено час обслуговування клієнтів, а отже зменшено навантаження на офіціантів та барменів;
  • введено єдину базу даних, що не допускає дублювання інформації;
  • розширено можливості ведення обліку й аналізу інформації;
  • спрощено ведення бухгалтерії та звітності;
  • введено можливість створення резервних копій даних.

Після проведених робіт функціонування закладу стало простим як ніколи.

м. Рівне, вул. Академіка Грушевського, 77

Меню
Заказать звонок
+
Жду звонка!