Семінар-презентація «Використання та впровадження новітніх технологій в сфері торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу»

Українська софтверна компанія спільно з партнерами компанією Модерн Експо  в четвер 24 травня в готельно-ресторанному комплексі “Скольмо” який розташований на пів дорозі з Луцька до Рівного  провели семінар-презентацію для власників та топ-менеджерів, керівників закладів торгівлі, торговельних мереж, готелів, ресторанів та закладів сфери готельно-ресторанного бізнесу на тему «Використання та впровадження новітніх технологій в сфері торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу». Спікери розповіли про інноваційне обладнання та його застосування та інтеграція в системи обліку, каси самообслуговуванняPOS-термінали, рішення по сонячній енергетиці для Рітейл та Хорека.

На заході були присутні близько 60 чоловік із них запрошених гостей (представників та власників вищезгаданих напрямків бізнесу – 41), серед спікерів були керівники напрямків по просуванню обладання від Модерн Експо, партнери з міста Рівного, які представляли новітнє обладнання для ресторанів, холодильні камери та багато іншого, що викликало живий інтерес у гостей. Також керівник напрямку УСК Зацарін Ігор розповів та показав новітні розробки для рестораторів інтерактивні столи, системи безпеки збереження даних, інтеграція та робота кас самообслуговування.

Також серед спікерів був керуючий банком Розвитку та реконструкції у Волинської області Павлишенко Мирослав, який доніс до присутніх інформацію про програми банку та можливості співпраці та кредитування під покупку новітнього обладнання для закладів Рітейлу, цікавою була презентація віце президента Волинської ТПП Киричука Віталія про можливості та програми підтримки та міжнародного розвитку для членів ТПП, не залишила багатьох байдужими презентація директора Спеціалізованих Енергетичних Технологій Михальчука Романа, який навів багато практичних прикладів із досвіду проектів компанії по гарячій воді від сонця, електриці, зеленому тарифі і тим самим приніс новизну в тематику заходу і практичну цікавість підкріпленц питаннями та відповідями на них.

По закінченню презентації всі бажаючі могли спробувати попрацювати на касі самообслуговування, випробувати новітнє обладнання, яке було широко представлене на семінарі, холодильні установки Модерн-Експо, принтера чеків, сканериPOS- термінали, сонячні панелі та колектори і багато іншого.

На позитивній ноті всі присутні змогли продовжити спілкування за фуршетним столом в ресторані Скольмо, що сприяє взаєморозумінню та продовженню ділових контактів в подальшому. Ми маємо надію, що наш спільний захід з компанією Модерн Експо бути мати практичні наслідки а також переросте в постійну співпрацю як виробника та дилера або партнера.

Схожі публікації

Menu
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!