«Українська Софтверна Компанія» обмінюється досвідом із закордонними спеціалістами

Вчора, 23 вересня «Українська Софтверна Компанія» гостинно зустріла й прийняла стажера із закордону. На вакансію розробника програмного забезпечення приїхав 23-річний житель Турції Бурак Атес. Молодий спеціаліст уже навчався й працював у рідній Турції, Німеччині й Великобританії. Тепер його гостинно приймає Україна.

«Стажера ми приймаємо в рамках програми міжнародного обміну «AIESEC: Global Talent». Ця програма відкриває широкі горизонти та можливості як для молодих та енергійних спеціалістів, так і компаній, що прагнуть розвитку. Ми віримо, що участь у такому проекті допоможе нам вийти на новий рівень, дасть наснаги працівникам, сприятиме їх особистому та кар’єрному розвитку. Крім того ми зможемо обмінятися безцінним досвідом, поділитися своїми знаннями, навчитися чогось нового й перейняти досвід інших країн», – розповідає директор з розвитку компанії Олена Ярощук.

Зауважимо, що наразі у компанію приїхав лише один іноземний спеціаліст, однак є ще дві відкриті вакансії.

«Стажування проходитиме до 2 листопада. Термін невеликий, однак ми впевнені, що за цей час зможемо досягти бажаного результату й оцінити усі переваги участі у програмі», – ділиться думками прес-секретар компанії Вікторія Горбай.

, , , ,

Схожі публікації

Menu
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!