Відкриття крамниці електронних послуг «Твій час»

14 липня Українська Софтверна Компанія, що є офіційним дилером продуктів «Інтелект-Сервіс», відкриває першу крамницю електронних послуг «Твій час» у Луцьку.

«Твій час» – це своєрідний супермаркет сервісів, у якому клієнт може отримати повний комплект електронних послуг для будь-якого підприємства. Комплексний підхід до потреб клієнтів – це головна мета та інноваційна родзинка мережі.

Що на полицях у крамниці?

Електронний цифровий підпис АЦСК «Україна» для подачі звітності в контролюючі органи, шифрування електронних договорів, рахунків, накладних та інших документів.

Електронна звітність в усі контролюючі органи. ЄСВ, ПДВ, 1-ДФ, Декларація про доходи – більше 3000 бланків, що оперативно оновлюються. Комп’ютерна програма «M.E.Doc» або веб-сервіс «СОТА» – на ваш вибір!

Рішення для електронного документообігу. Реєстрація податкових накладних та розрахунків коригування, обмін договорами, актами та рахунками в модулі «Електронний документообіг» – для обміну усіма типами документів безпосередньо з бухгалтерської системи.

Електронне управління підприємством. Українська ERP-система «ІС-ПРО» для бухгалтерського та податкового обліку, управління фінансами, закупівлями, збутом, транспортом тощо – 13 модулів для управління підприємством від А до Я. Зручна CRM-система для роботи з клієнтами!

Технічне обслуговування та підтримка програм. Встановлення «M.E.Doc» та «СОТА», налаштування підписів та прав доступу, навчання роботі у програмах.

Консультація бухгалтера та допомога у заповненні звітності. Декларація про доходи, 1-ДФ, ЄСВ або усні консультації.

Віддалений офіс. Перевірте пошту або знайдіть необхідну інформацію в інтернеті, здайте звіт у професійному програмному забезпеченні, роздрукуйте/відскануйте або скопіюйте документи – до ваших послуг зручне робоче місце з усією технікою та програмами.

Великий перелік електронних послуг поряд з висококласним сервісом дозволяють здійснити багато операцій в одному місці, до того ж швидко і ефективно. А значить, слоган «Твій час –  в твоїх руках» повністю відображає суть мережі крамниць електронних послуг.

 

Завітайте до новонародженої крамниці «Твій час» 14 липня об 11:00 –  та отримайте приємні подарунки, що ми підготували для перших клієнтів!

За додатковою інформацією звертайтеся:
адреса: вул.. Дубнівська, буд. 15, 2-й поверх, оф. 23
тел.:(0332) 75-73-36, (067) 332-36-63
e-mail: natalia@u-s-c.com.ua

, , , , , , ,

Схожі публікації

Menu
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!