Закон про спрощення ведення бізнесу набрав чинності

В Україні у вівторок, 7 квітня набрав чинності закон №191-VIII про спрощення ведення бізнесу (дерегуляція). Цей закон був опублікований в офіційному виданні Верховної Ради газеті Голос України.

Згідно з його положеннями, спрощується процедура відкриття і ведення господарської діяльності, скорочуються дозвільні і погоджувальні процедури, зменшується вплив державних органів на діяльність суб’єктів господарювання, підвищується рівень захисту прав інвесторів, удосконалюється механізм фінансування діяльності органів Державної реєстраційної служби, повідомляє Укрінформ.

Закон також підвищує відповідальність дозвільних центрів, що залишилися, за невиконання посадових обов’язків. Зокрема, забезпечується скорочення функцій і вдосконалення процедур адміністративного регулювання економіки, введено прозорі та єдині правила для всіх суб’єктів економічної діяльності і умови для підвищення рівня їх захисту.

Головною метою цього закону є дерегуляція господарської діяльності, приведення законодавства в окремих сферах у відповідність з правовим полем ЄС, що дає можливість Україні підвищити позицію в рейтингу Doing Business.

Цей закон Петро Порошенко підписав 2 квітня. Верховна Рада ухвалила відповідний закон 12 лютого.

 

, , , , ,

Схожі публікації

Menu
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!