Apple не може розпочати продаж годинників в Швейцарії через патент на слово «яблуко»

З цікавою для себе правовою проблемою зіткнулася компанія Apple в Швейцарії, де старт продажів її нових розумних годинників Apple Watch може зазнати невдачі. Як виявилося, ще 30 років тому компанієя Leonard Timepieces отримала ексклюзивне право на використання слова «яблуко» (apple) в ювелірному сегменті ринку, до якого належать і годинники.

apple.drawingБільш того, закон забороняє Apple не тільки продавати в Швейцарії годинник під назвою Apple Watch, але й використовувати на них свій знаменитий «яблучний» логотип. Хороша новина для Apple полягає в тому, що подібні права закріплені за Leonard Timepieces не назавжди і термін завершиться 5 грудня 2015 року. Проте це буде через понад сім місяців після офіційного старту продажів Apple Watch.

Зазначимо, що Apple стикається з подібними проблемами вже не вперше. Приміром, у 2007 році торговою маркою iPhone в США володіла компанія Cisco, але компаніям швидко вдалося знайти спільну мову, а в лютому 2010-го права на марку повністю перейшли до Apple. У липні 2012 року Apple довелося заплатити $ 60 мільйонів китайській компанії Proview, щоб та дозволила їй використовувати на місцевому ринку назву iPad.

, , , , ,

Схожі публікації

Selected Grid Layout is not found. Check the element settings.
Menu
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!