ASUS представив свій «розумний» годинник VivoWatch, що працює без підзарядки 10 днів

Компанія ASUS анонсувала новий «розумний» годинник, що не належать до сімейства пристроїв Zen, на відміну від представленої в минулому році моделі ZenWatch. Новинка отримала комерційна назва VivoWatch, її продажі почнуться пізніше в цьому році.

Тайванський виробник не став розкривати всіх деталей щодо свого нового носимого пристрою, акцентувавши увагу на тому, що це «фітнес-орієнтований» продукт із запасом автономності на рівні 10 днів. У числі інших підтверджених особливостей варто відзначити каркас з нержавіючої сталі, наявність датчика серцевих скорочень і набір встановлених додатків, присвячені даними про здоров’я і тренуваннях. Судячи з офіційних прес-зображеннях, пристрій одержав монохромний (чорно-білий) екран, але знизу видна світлодіодна стрічка, що світиться зеленим кольором. Скоріше за все, вона використовується для відображення прогресу досягнення поставлених цілей.

«Розумний» годинник ASUS VivoWatch забезпечений захистом від попадання пилу й вологи відповідно до стандарту IP67, але, як і передбачалося раніше, в якості програмної платформи використовується відмінна від Android Wear система. На жаль, більше подробиць щодо неї поки немає.

Вартість ASUS VivoWatch поки також не розкривається. Втім, пристрій має бути доступніше, ніж торішня модель ZenWatch, вартість якої стартує з позначки $ 199.

, , , ,

Схожі публікації

Selected Grid Layout is not found. Check the element settings.
Menu
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!