Компанія Blizzard заблокувала облікові записи користувачів з Криму

Компанія Blizzard приєдналася до міжнародних санкцій щодо окупованого Криму і заблокувала доступ жителів півострова до їхніх облікових записів, в результаті чого кримчани втратили доступ до ігор World of Warcraft, Diablo III і Starcraft II та не можуть підключитися до ігрових серверів, повідомляє Українська Софтверна Компанія.

«У зв’язку з діючими торговими обмеженнями щодо Криму ми змушені призупинити доступ до вашого профілю Battle.net. Всі поточні підписки будуть скасовані», – йдеться в листі, що його Blizzard розіслала своїм кримським клієнтам. У компанії додали, що доступ до облікових записів може бути відновлений у разі “зміни ситуації”.

Нагадаємо, наприкінці 2014 США заборонили своїм компаніям надавати кримчанам доступ до поширених інтернет-сервісів. Згідно з відповідним указом президента Барака Обами, американські сервіси повинні відмовляти мешканцям Криму в реєстрації, завантаженні та активації продуктів. Обмеження для мешканців півострову ввели компанії Google, Apple, Hewlett-Packard і Dell, найбільший у світі реєстратор доменних імен GoDaddy Group, одна з найбільших у світі фріланс-бірж oDesk, розробник ігор Valve Corporation, Electronic Arts, платіжні системи PayPal, Visa і MasterCard.

, , ,

Схожі публікації

Selected Grid Layout is not found. Check the element settings.
Menu
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!