Nokia купує Alcatel-Lucent за €15,6 млрд

Nokia оголосила про свій намір придбати компанію телекомунікаційного устаткування Alcatel-Lucent за €15,6 млрд ($16,6 млрд). Ця покупка сприятиме зміцненню прагнень Nokia стати основним постачальником мережевого устаткування, що конкуруватиме з лідером ринку Ericsson, після продажу свого підрозділу мобільного устаткування корпорації Майкрософт.

Українська Софтверна Компанія повідомляє, що Nokia та Alcatel-Lucent планують завершити угоду в першій половині 2016. Нова компанія використовуватиме бренд Nokia, але збереже Alcatel-Lucent’івську назву Bell Labs для науково-дослідницької та розробницької діяльності.

Об’єднана компанія матиме на меті “забезпечити чергову хвилю технологічних змін, включаючи Інтернет Речей та переведення до хмари”. “Маючи більше ніж 40 тис. дослідників та розробників і витративши €4,7 млрд на розробки в 2014 році, об’єднана компанія буде в змозі прискорити розробку майбутніх технологій, включаючи 5G, IP і програмово конфігуровані мережі, хмари, аналітику, так само, як і сенсори та обробку зображень”, – йдеться у заяві Nokia цитованій видання The Verge.

, , , , , , , ,

Схожі публікації

Selected Grid Layout is not found. Check the element settings.
Menu
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!