Соцмережа LinkedIn придбала за $1,5 млрд фірму онлайн-навчання Lynda

Соціальна мережа для пошуку і встановлення ділових контактів LinkedIn придбала за $1,5 млрд американську компанію Lynda, що спеціалізується на онлайн-навчанні. На сьогодні це найдорожче придбання професійної соцмережі. Компанія LinkedIn намагається збільшити об’єм бізнес-матеріалів, що вона надає півмільйону своїх користувачів, передає Українська Софтверна Компанія.

Розташована у Каліфорнії компанія Lynda виробляє для своїх передплатників сотні навчальних відео різної тематики, від веб-кодингу до розвитку бізнес-навичок. Абоненти компанії за доступ до навчальних курсів щорічно платять $375. Даром що компанію засновано майже 20 років тому, найбільшого зростання вона зазначала протягом двох останніх років, додавши кілька мов у пропозиції своїх відео та піднявши зовнішнє інвестування.

“Місія LinkedIn та місія lynda.com максимально збігаються”, – зазначив виконавчий директор LinkedIn Джеф Вейнер (Jeff Weiner) в заяві: “Обидві компанії прагнуть допомогти професіоналам стати краще тому, що вони роблять”.

За даними BBC News, акції компанії LinkedIn подорожчали більш ніж на 1.5% на Нью-Йоркській фондовій біржі після появи новини про придбання нею компанії Lynda.

, , , , , , , , ,

Схожі публікації

Selected Grid Layout is not found. Check the element settings.
Menu
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!