Вийшла безкоштовна інтерактивна дитяча книга «Гаджетаріум» для iPad

Одеське цифрове видавництво Gutenbergz випустило українську версію своєї нової інтерактивної книги для дітей, на 54 сторінках якої розповідається про 23 винаходи, які найбільше вплинули на розвиток людства, починаючи від звичайного колеса і закінчуючи окулярами доповненої реальності Google Glass.

Українську версію програми для iPad уже можна безкоштовно завантажити в App Store. Збір коштів на випуск книги проводився на Kickstarter ще в 2013 році. До слова, англомовна версія додатка вийшла в січні. У майбутньому планується випуск російськомовної версії, повідомляє ITC.ua.

gadget3

Проект під нехитрою назвою «Ґаджетаріум» об’єднує в собі друковану версію, компаньйон доповненої реальності і інтерактивну книгу-додаток для iOS та Android.

У книзі зібрано 3D-моделі гаджетів, що забезпечують базове уявлення про принцип роботи того чи іншого пристрою. Діти можуть прослухати коротку версію історії створення та розвитку кожного з пристроїв, або за бажанням прочитати повну версію інформації. Додаток також містить різні корисні інструменти для розвитку творчих здібностей. Так, можна створити власний пристрій на базі кількох наявних. Розробники обіцяють регулярні оновлення. Одне з майбутніх оновлень включатиме історію 3D-принтера.

gadget2

За розробкою додатка стоять гіки, яких на створення цієї книги надихнули власні діти. За задумом розробників, програма має розвивати в дітях винахідників. Символом додатку став його персонаж-мопс, який в книжці виступає в ролі помічника і оповідача.

«Ми були в основному зосереджені на гаджетах, але наш ілюстратор, великий шанувальник мопсів, вирішив, що дуже потрібно намалювати цього мопса. Нам так сподобалася ця ідея, що ви можете бачити песика на іконці», – розповідає засновник Gutenbergz Володимир Усов. Додаток вирішили зробити безкоштовним, оскільки мінімальна ціна за додаток в AppStore – $1, а в гривнях зараз це близько 25 грн. А це немаленька сума для багатьох українських сімей, зазначає Усов.

Зараз команда Gutenbergz працює над новим проектом – інтерактивним дитячим журналом, який планує випустити цього року. Цей проект уже буде комерційним.

Видавництво Gutenbergz спеціалізується на розробці і видавництві інтерактивних книг для мобільних пристроїв. У 2013 році стартап став фіналістом грантового фонду Global Technology Foundation (GTF) і отримав грант у розмірі 240 тис. Грн ($ 30 тис.)

, , , , , , , , ,

Схожі публікації

Selected Grid Layout is not found. Check the element settings.
Menu
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!