Закордонні паспорти в Україні подорожчали на 16%

паспортЗ 9-го квітня в Україні на 16% підвищилась вартість бланків закордонних паспортів, про що “Європейській правді” повідомили в прес-службі поліграфічного комбінату “Україна”.

Ціна персоналізованого бланку паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм (біометричним чипом) відтепер становитиме 304,32 грн з ПДВ (раніше – 261 грн), а ціна персоналізованого бланку паспорта для виїзду за кордон, що не містить безконтактного електронного носія – 238,32 грн з ПДВ.

На поліграфкомбінаті “Україна” пояснюють здорожчання девальвацією національної валюти з початку року (+32,8%) та запровадженням імпортного збору у розмірі 5%.

“Неможливо не враховувати те, що для виготовлення бланків паспортів використовуються імпортні матеріали, оскільки такі матеріали не виготовляються в Україні”, – зазначили в прес-службі.

При цьому, як зазначається, вартість закордонних паспортів у євровому еквіваленті навіть зменшилась. Якщо в січні бланк паспорта мав вартість, еквівалентну 13,57 євро, то наразі їхня вартість становитиме 11,92 євро.

, , ,

Схожі публікації

Menu
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!