Застосування програмних РРО: послідовність дій

Суб’єкт господарювання, який має намір зареєструвати програмний реєстратор розрахункових операцій (ПРРО), повинен перебувати на обліку в контролюючому органі. Також на обліку має перебувати його господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО, про яку суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган відповідно до вимог п. 63.3 Податкового кодексу України.

Реєстрація ПРРО здійснюється на підставі заяви, що подається у електронній формі через Електронний кабінет (портальне рішення для користувачів або програмного інтерфейсу) або засобами телекомунікацій.

Важливо: лише після включення ПРРО до реєстру програмних реєстраторів розрахункових операцій такий ПРРО може використовуватись суб’єктом господарювання.

Про сертифікати електронних підписів та/або печаток, що будуть використовуватись для ПРРО, суб’єкт господарювання повідомляє згідно з Порядком обміну електронними документами з контролюючими органами, встановленим наказом Мінфіну від 06.06.2017 р. № 557.

Також нагадуємо:

  • 20 вересня Верховна Рада ухвалила законопроекти 1053-1 і 1073 щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг, що передбачають застосування програмного забезпечення реєстраторів розрахункових операцій (РРО).
  • Податкова служба представила безкоштовне програмне рішення для використання суб’єктами господарювання під час проведення розрахункових операцій.
  • У сфері застосування РРО з 1 серпня запроваджується ряд новацій. Зокрема, діятимуть нові штрафи за порушення у використанні РРО.
, , , ,

Схожі публікації

Меню
Заказать звонок
+
Жду звонка!