Зламана хакерами французька телемережа показала свої паролі в телеінтервью

Увечорі 8-го квітня сигнал 11-ти станцій телемережі TV5MONDE було перервано, вебсайти компанії було зламано, було проведено дефейс сторінки у Фейсбуці. Навіть натепер сигнал телеканалу не відновлено повністю.

Поки французькі власті продовжували розслідувати, яким чином стався цей інцидент, один із співробітників компанії наступного ж дня випадково продемонстрував, як імовірно могло статися викрадення паролів, що призвело до атаки на ТБ-канал.

В інтервью про хакерську атаку французькій програмі новин 13 Heures репортер TV5Monde Давід Дельо (David Delos) мимоволі показав принаймні один пароль телестанції до соціальних медіа – репортер знімався в офісі на фоні наклеїних аркушів, на яких зокрема згадувалися паролі та імена користувачів, зокрема до аккаунтів у Twitter та Instagram, передає Українська Софтверна Компанія.

Представники зламаного каналу заявили Бі-Бі-Сі, що показ в ефірі даних був “одноразовою помилкою” і не пов’язаний з попередньою атакою.

ArsTechnica повідомляє, що на архівних відео важко розібрати паролі, однак один з Twitter-користувачів підтвердив, що в телетрансляції пароль до Youtube-каналу був “lemotdepassedeyoutube” – буквально “пароль для Youtube”.

Швидкий перегляд облікових записів TV5Monde у соцмережах не виявив будь яких значущих фальшивих чи вандальних повідомлень з часу появи паролів на французькому телебаченні. Проте той самий користувач Твітеру знайшов інший скріншот із студії іншого сегменту TV5Monde, на якому видно наліпку на моніторі з написаними запростими часто використовуваними логіном-паролем.

Між іншим, прем’єр-міністр Франції Манюель Вальс (Manuel Valls) засудив інцидент, назвавши його “неприйнятною атакою на свободу інформації”.

, ,

Схожі публікації

Selected Grid Layout is not found. Check the element settings.
Menu
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!