“Українська Софтверна Компанія” провела семінар-практикум для волинських бухгалтерів

26 березня у Волинській державній обласній універсальній науковій  бібліотеці імені Олени Пчілки (вул. Шопена 11) проходив семінар-практикум «M.E.Doc IS – сучасна система електронного документообігу».

Захід відвідали декілька десятків волинських бухгалтерів, керівників підприємств та власників бізнесу. Їм була надана чудова можливість ознайомитися з останніми тенденціями ведення електронного документообігу та здачі звітності за допомогою комп’ютерної програми «M.E.Doc IS».

Зауважимо, що це вже далеко не перший семінар, проведений «Українською софтверною компанією». В свою чергу директор організації Роман Михальчук стверджує, що уже заплановано цілий ряд заходів, які спрямовані на популяризацію програми «M.E.Doc IS» та ознайомлення з її роботою в умовах сучасного законодавства.

Сертифіковані спеціалісти компанії Ольга Чикор та Наталія Костриця показали на практиці усі нюанси роботи із програмою, розповіли як правильно створювати накладні й звіти, зберігати їх резервні копії, користуватися базовими шаблонами й створювати додаткові, контролювати постійні оновлення програми й законодавства, погоджувати документи із контрагентом. Користувачі «M.E.Doc IS» могли задати усі питання, що їх цікавлять,  й отримати вичерпні відповіді.

В програмі семінару були представлені доповіді та презентації на наступні теми:

1. Основні напрямки роботи програми «M.E.Doc IS» (My Electronic Document International Standard).

2. Модуль «Електронний документообіг»:

– податкові накладні: реєстрація та обмін між контрагентами;

– первинні документи: шаблони та їх створення.

3. «M.E.Doc Online» – спрощена версія програми «M.E.Doc IS».

Організатори стверджують, що отриманні знання допоможуть налагодити роботу будь-якого підприємства та організації, уникнути чималої кількості казусів, систематизувати робочий час бухгалтера, звести до мінімуму витрати на паперовий документообіг, а також забезпечити швидку й оперативну співпрацю із контрагентами та контролюючими органами.

Представники «Української софтверної компанії» також наголосили на наявності служби підтримки абонентів й дали усі контактні дані, тож кожен користувач програми може завжди розраховувати на безкоштовну допомогу.

За більш детальною інформацією про роботу компанії, безпосередньо саму програму та заплановані семінари звертайтеся за контактами:

м. Луцьк, вул. Стрілецька, 43

(0332) 72-40-98 • (067) 332-57-47 • (095) 002-64-39

м. Луцьк, пр. Соборності, 28

(0332) 71-51-71 • (0332) 73-76-53 • (067) 332-36-63

u-s-c.com.ua

usc-soft@meta.ua

, , , , ,

Схожі публікації

Menu
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!